Kredyt bez zdolności kredytowej

Kredyt bez zdolności kredytowej

Sytuacja finansowa w życiu każdego człowieka może ulec drastycznej zmianie. Niezależnie od tego, czy prowadzimy firmę, czy pracujemy gdzieś na etacie, cały czas jesteśmy narażeni na nieprzewidziane sytuacje, które mogą nas wepchnąć w poważne zadłużenie.

Kiedy już z różnych przyczyn wpadamy w długi, to równocześnie z tego powodu trafiamy do Krajowego Rejestru Długów i Biura Informacji Kredytowej, czyli specjalnych baz, w których gromadzone są dane wszystkich dłużników i które są sprawdzane przez wszystkie instytucje finansowe zajmujące się udzielaniem pożyczek i kredytów.

W najgorszym przypadku wszystko może skończyć się zajęciem komorniczym, co jest najczęściej równoznaczne z zablokowaniem naszego konta przez komornika. Osoby, które chcą jak najszybciej wyjść z zadłużenia i odblokować swoje konta bankowe, często szukają jakichś alternatyw w postaci dodatkowej pomocy finansowej.

Takie doraźne, ale przemyślane wsparcie może skutecznie postawić dłużnika na nogi i umożliwić mu spłatę najpilniejszych zobowiązań. Ale jaki bank da kredyt bez zdolności kredytowej? Prawda jest taka, że niestety żaden tego nie zrobi! Jest to zbyt wielkie ryzyko, na które ani jeden tradycyjny bank, operujący w rzeczywistości nieswoim kapitałem, a jedynie depozytami finansowymi innych klientów, nie może sobie pozwolić.

Czy można dostać kredyt bez zdolności kredytowej?

Jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest zwrócenie się po pomoc do pozabankowych firm pożyczkowych, które oferują np. kredyt z komornikiem. Takie instytucje pomimo tego, że sprawdzają zdolność kredytową, to w sprzyjających dla klienta okolicznościach, mogą przymknąć nieco oko na jego złą historię kredytową.

Wszystko zależne jest od wewnętrznych procedur konkretnej firmy pożyczkowej oraz formy zabezpieczenia przez klienta wnioskowanej pożyczki. Może być to np. gwarant, czyli osoba, która zagwarantuje spłatę pożyczki, jeśli pożyczkobiorca z jakichś powodów nie będzie w stanie tego zrobić lub poręczenie materialne w postaci zastawienia samochodu czy nieruchomości. Po takim zabezpieczenie pożyczonej kwoty istnieje duża szansa, że wnioskodawcy uda się dostać kredyt od firmy pożyczkowej. Internetowa platforma Ekassa jest doskonałym miejscem na znalezienie naprawdę uczciwej firmy pożyczkowej, która faktycznie pomaga klientom w wyjściu z zadłużenia.

Co istotne wszystkie formalności na Ekassa załatwia się online, czyli przez internet, bez konieczności udawania się do stacjonarnej siedziby firmy. Pożyczka bez zdolności kredytowej

Jeśli potrzebny jest nam kredyt bez zdolności kredytowej, musimy koniecznie pamiętać o tym, że każda uczciwa firma pożyczkowa będzie w takiej sytuacji oczekiwać od nas odpowiedniego zabezpieczenia pożyczonej kwoty.