Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)

Naprawa historii kredytowej

Jeśli tak się zdarzyło, że w przeszłości nie zawsze na czas wypełnialiście swoje zobowiązania wobec organizacji finansowych i popsuliście sobie historię kredytową, przy pomocy usługi naprawa historii kredytowej pomożemy Wam ją poprawić.

5 tygodni

400 – 3000 zł

Kwota, zł

Otrzymujesz

2,500 zł dzisiaj

do spłaty

2,908 zł
RRSO 384%
Extra pieniądze i obniżenie prowizji

12 tygodni

400 – 9 000 zł

Kwota, zł

Otrzymujesz

5,640
Dzisiaj
25 Jul
22 Aug
2,500 zł
1,050 zł
2,090 zł

do spłaty

565 zł
tygodniowa rata od 18 Jul

Razem

565 zł * 11 = 6,215 zł

Kod promocyjny

Zalety

Główny partner
Top oferta "Pożyczka na raty"
według rankingu Racoongo
Przejrzystość
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
Extra pieniądze
Dostępne w ofercie na okres 12 tygodni
Wyprzedaż online
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
Bezpieczeństwo
Poufność, bezpieczny transfer danych osobowych i płatności, zgodność ze wszystkimi wymogami prawnymi

Pożyczka z komornikiem

Pożyczka z komornikiem


Wiele osób zastanawia się, czy zajęcie komornicze uniemożliwia uzyskanie wsparcia finansowego w postaci pożyczki, czy kredytu.

W przypadku tradycyjnych instytucji finansowych, takich jak banki, to faktycznie, zajęcie przez komornika mienia czy pensji jest przeszkodą nie do pokonania i w żadnym wypadku nie uzyskamy z tej strony dodatkowej pomocy finansowej.


Banki ze względu na restrykcyjne prawo, jakiemu podlegają, nie mogą ryzykować depozytem swoich klientów w przypadku osób o tak poważnych problemach finansowych, uniemożliwia to samo prawo bankowe, które zakazuje tego typu praktyk.


W przypadku firm pożyczkowych, które bazują na swoim własnym kapitale i nie podlegają w pełni tym samym przepisom prawnym co tradycyjne banki, istnieje szansa na uzyskanie wsparcia finansowego przez osoby, których zadłużenie zostaje ściągane przez komornika. Wszystko de facto zależy od indywidualnej oferty firmy pozabankowej oraz od sposobu zabezpieczenia takiego kredytu przez pożyczkobiorcę.


Chwilówki online z komornikiem


Jeśli znaleźliśmy się w sytuacji, gdy komornik zajął część naszej pensji lub mienia i potrzebujemy dodatkowych funduszy, które pomogą nam w jakimś stopniu wyjść z zadłużenia, to najlepszym dla nas wyjście jest pożyczka z komornikiem, czyli oferta firmy pozabankowej skierowana do osób z takimi problemami, jak nasze.

W tego typu ofertach firmy pożyczkowe z reguły ustalają całkowicie indywidualne warunki kredytu, które są w pełni dostosowane do naszej sytuacji, naszych potrzeb, a także naszych możliwości finansowych. Dzięki temu pożyczone pieniądze dadzą nam szansę na wyjście z zadłużenia, a nie popadnięcie w jeszcze większe tarapaty finansowe.


Najlepszym wyjściem z takiej podbramkowej sytuacji jest wypełnienie wniosku pożyczkowego przez internet z zaznaczonym faktem zajęcia komorniczego. Wtedy firma pożyczkowa będzie mogła stworzyć propozycję najbardziej optymalnej oferty zarówno pod względem korzyści, jak i bezpieczeństwa finansowego dla obu stron.


Aby to zrobić, wystarczy być pełnoletnim, ponieważ pożyczki przyznawane są od 18 lat.


Pożyczka z komornikiem 2017


Z pewnością wiele osób zastanawia się, jak firmom pożyczkowym opłaca się dawać tak ryzykowne kredyty. Prawda jest jednak taka, że obecnie wszystkie firmy pożyczkowe pożyczają pieniądze dopiero po analizie wniosku oraz ocenie ryzyka finansowego.


W wielu przypadkach pomimo zajęcia komorniczego osoby ubiegające się o kredyt są jak najbardziej w stanie go spłacić w wyznaczony terminie. Jednak sam fakt zajęcia uniemożliwia im uzyskanie pożyczki w inny sposób.

Dlatego też udzielanie pożyczek osobom z zajęciami komorniczymi nie jest de facto wcale tak ryzykownym, przedsięwzięciem, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.


Firmy pożyczkowe posiadają swoje wewnętrzne procedury oceny ryzyka i opłacalności. W ten sposób dbają zarówno o własne bezpieczeństwo finansowe, jak i o bezpieczeństwo swoich klientów.


Warunki przyznania pożyczki i jej spłaty są tak konstruowane, by każdy klient mógł skorzystać z pomocy finansowej bez szkody dla samego siebie. Dlatego też coraz częściej firmy pożyczkowe oferują wydłużony czas spłaty udzielanych przez siebie pożyczek.