Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)
Pożyczki online 
w 15 minut

400 – 3000 zł

7 dni35 dni

2500 zł

2500

do spłaty

2 889 zł

RRSO 352%

Komisja

389 zł

Otrzymujesz

2 500 zł

Dzisiaj
Dodatkowe pieniądze w trakcie pożyczki

400 – 9 000 zł

105 dni

2500

2500

do spłaty

403 zł

RRSO 408%
15 tygodniowych rat od 26 sty

Komisja

745 zł

Otrzymujesz

5 300 zł

2 500 zł
1 730 zł
1 070 zł
Dzisiaj
23 lut
30 mar

Kod promocyjny

arrow-left-long
Nie możesz dostać pożyczki?
?
Naprawa historii kredytowej
Jeśli tak się zdarzyło, że w przeszłości nie zawsze na czas wypełnialiście swoje zobowiązania wobec organizacji finansowych i popsuliście sobie historię kredytową, przy pomocy usługi naprawa historii kredytowej pomożemy Wam ją poprawić.
Zalety
arrow
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
phone
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
lock
  • Poufność,
  • Bezpieczny transfer danych osobowych i płatności,
  • Zgodność z przepisami

Pożyczka z komornikiem

Pożyczka z komornikiem


Wiele osób zastanawia się, czy zajęcie komornicze uniemożliwia uzyskanie wsparcia finansowego w postaci pożyczki, czy kredytu.

W przypadku tradycyjnych instytucji finansowych, takich jak banki, to faktycznie, zajęcie przez komornika mienia czy pensji jest przeszkodą nie do pokonania i w żadnym wypadku nie uzyskamy z tej strony dodatkowej pomocy finansowej.


Banki ze względu na restrykcyjne prawo, jakiemu podlegają, nie mogą ryzykować depozytem swoich klientów w przypadku osób o tak poważnych problemach finansowych, uniemożliwia to samo prawo bankowe, które zakazuje tego typu praktyk.


W przypadku firm pożyczkowych, które bazują na swoim własnym kapitale i nie podlegają w pełni tym samym przepisom prawnym co tradycyjne banki, istnieje szansa na uzyskanie wsparcia finansowego przez osoby, których zadłużenie zostaje ściągane przez komornika. Wszystko de facto zależy od indywidualnej oferty firmy pozabankowej oraz od sposobu zabezpieczenia takiego kredytu przez pożyczkobiorcę.


Chwilówki online z komornikiem


Jeśli znaleźliśmy się w sytuacji, gdy komornik zajął część naszej pensji lub mienia i potrzebujemy dodatkowych funduszy, które pomogą nam w jakimś stopniu wyjść z zadłużenia, to najlepszym dla nas wyjście jest pożyczka z komornikiem, czyli oferta firmy pozabankowej skierowana do osób z takimi problemami, jak nasze.

W tego typu ofertach firmy pożyczkowe z reguły ustalają całkowicie indywidualne warunki kredytu, które są w pełni dostosowane do naszej sytuacji, naszych potrzeb, a także naszych możliwości finansowych. Dzięki temu pożyczone pieniądze dadzą nam szansę na wyjście z zadłużenia, a nie popadnięcie w jeszcze większe tarapaty finansowe.


Najlepszym wyjściem z takiej podbramkowej sytuacji jest wypełnienie wniosku pożyczkowego przez internet z zaznaczonym faktem zajęcia komorniczego. Wtedy firma pożyczkowa będzie mogła stworzyć propozycję najbardziej optymalnej oferty zarówno pod względem korzyści, jak i bezpieczeństwa finansowego dla obu stron.


Aby to zrobić, wystarczy być pełnoletnim, ponieważ pożyczki przyznawane są od 18 lat.


Pożyczka z komornikiem 2017


Z pewnością wiele osób zastanawia się, jak firmom pożyczkowym opłaca się dawać tak ryzykowne kredyty. Prawda jest jednak taka, że obecnie wszystkie firmy pożyczkowe pożyczają pieniądze dopiero po analizie wniosku oraz ocenie ryzyka finansowego.


W wielu przypadkach pomimo zajęcia komorniczego osoby ubiegające się o kredyt są jak najbardziej w stanie go spłacić w wyznaczony terminie. Jednak sam fakt zajęcia uniemożliwia im uzyskanie pożyczki w inny sposób.

Dlatego też udzielanie pożyczek osobom z zajęciami komorniczymi nie jest de facto wcale tak ryzykownym, przedsięwzięciem, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.


Firmy pożyczkowe posiadają swoje wewnętrzne procedury oceny ryzyka i opłacalności. W ten sposób dbają zarówno o własne bezpieczeństwo finansowe, jak i o bezpieczeństwo swoich klientów.


Warunki przyznania pożyczki i jej spłaty są tak konstruowane, by każdy klient mógł skorzystać z pomocy finansowej bez szkody dla samego siebie. Dlatego też coraz częściej firmy pożyczkowe oferują wydłużony czas spłaty udzielanych przez siebie pożyczek.