Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)
Pożyczki online 
w 15 minut

400 – 3000 zł

7 dni35 dni

2500 zł

2500

do spłaty

2 889 zł

RRSO 352%

Komisja

389 zł

Otrzymujesz

2 500 zł

Dzisiaj
Dodatkowe pieniądze w trakcie pożyczki

400 – 9 000 zł

105 dni

2500

2500

do spłaty

403 zł

RRSO 408%
15 tygodniowych rat od 28 paź

Komisja

745 zł

Otrzymujesz

5 300 zł

2 500 zł
1 730 zł
1 070 zł
Dzisiaj
25 lis
30 gru

Kod promocyjny

arrow-left-long
Nie możesz dostać pożyczki?
?
Naprawa historii kredytowej
Jeśli tak się zdarzyło, że w przeszłości nie zawsze na czas wypełnialiście swoje zobowiązania wobec organizacji finansowych i popsuliście sobie historię kredytową, przy pomocy usługi naprawa historii kredytowej pomożemy Wam ją poprawić.
Zalety
arrow
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
phone
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
lock
  • Poufność,
  • Bezpieczny transfer danych osobowych i płatności,
  • Zgodność z przepisami

Pożyczki przez internet bez wychodzenia z domu

Przyzwyczailiśmy się chyba do tego, że bez wielkich problemów możemy uzyskać gotówkę w trudniejszych chwilach na tyle, że obecnie chcemy wszystko otrzymać błyskawicznie, stąd też nawet żądania, aby gotówkę wydano nam w 5 minut (sic!). Dzięki komputerom wszystko jest możliwe, ale zawsze trzeba się liczyć z tym, że po drugiej stronie siedzi analityk, który ma z pewnością setki, jeśli nie tysiące wniosków do przejrzenia. Z pewnością czas oczekiwania skrócił się drastycznie, w związku z czym wiele firm obiecuje nam szybką analizę danych i szybki odzew. Pokolenie ludzi młodych przyzwyczajone do bardzo krótkiego oczekiwania na jakiekolwiek odzew odpowiada szczególnie mocno na hasło kredyt od ręki.

Pożyczki na dowód i przez internet od 18 lat

Jak to wygląda? Czy dowód już nie wystarczy? Otóż prywatne firmy zakładają chyba scenariusz, w którym młody człowiek w wieku 18 lat może nie mieć jeszcze pełnej dojrzałości i np. stałej czy nawet dorywczej pracy. W końcu nie jest to tak powszechne w Polsce. Natomiast kilka lat starszy kolega ,być może, już z odpowiednimi kwalifikacjami albo student ze stypendium może poradzić sobie znacznie łatwiej ze spłatą długu. Czy jest to dobre rozwiązanie, żeby juz w tym wieku popadać w zadłużenie pozostaje kwestią danej osoby, która ma pełne prawo do tego, żeby rozrządzać swoim życiem i pieniędzmi wedle uznania.

Pożyczki tylko przez internet ,szybko

Właściwie wszystko na ten temat już zostało powiedziane; najszybciej otrzymamy gotówkę, jeśli spełnimy wszystkie kryteria stawiane nam przez prywatne firmy. Jakie są na to wymogi?

Otwarte konto bankowe

Brak zadłużeń

Odpowiedni wiek

Wysokość kwoty adekwatna do dochodów

Dowód osobisty i ew. Inne dokumenty np. oświadczenie o dochodach.

Otwarte konto jest nam potrzebne dla tego, żeby można było tam przelać gotówkę w jak najszybszym czasie, poza tym ,jeżeli mamy konto otwarte w którymkolwiek z banków wskazanym na stronie firmy, wówczas czas oczekiwania na gotówkę skraca się na tyle, że bank może zaksięgować pieniądze jeszcze tego samego dnia.