Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)

1-4 tygodni

400 – 3000 zł

Kwota, zł

OKRES,
tygodni

Otrzymujesz

2500 zł dzisiaj

do spłaty

3039 zł
RRSO 1174%
Extra pieniądze i obniżenie prowizji

12 tygodni

400 – 9 000 zł

Kwota, zł

Otrzymujesz

5650
Dzisiaj
22 Apr
20 May
2500 zł
1060 zł
2090 zł

do spłaty

565 zł
tygodniowa rata od 15 Apr

Razem

565 zł * 11 = 6215 zł

Kod promocyjny

Zalety

Główny partner
Top oferta "Pożyczka na raty"
według rankingu Racoongo
Przejrzystość
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
Extra pieniądze
Dostępne w ofercie na okres 12 tygodni
Wyprzedaż online
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
Bezpieczeństwo
Poufność, bezpieczny transfer danych osobowych i płatności, zgodność ze wszystkimi wymogami prawnymi

Pożyczki pozabankowe

Pożyczki pozabankowe

Płynność finansowa jest podstawowym warunkiem bezpiecznego funkcjonowania we współczesnym świecie. Niestety czasami różne sytuacje życiowe powodują, że nagle środki, jakimi dysponujemy, przestają być wystarczalne. W takim przypadku najczęściej udajemy się po pomoc do instytucji finansowych. Jednak jeśli wcześniej mieliśmy problem ze spłatą innych zobowiązań, żaden bank nie udzieli nam kredytu.

Na szczęście istnieje jeszcze inne wyjście z trudnej sytuacji finansowej. I jeśli nagle potrzebujemy pieniędzy na zakup jakiejś niezbędnej rzeczy, np. na auto lub na cokolwiek innego, co jest niezbędne na daną chwilę do normalnego funkcjonowania, a nie mamy na to wystarczających środków i zła historia kredytowa nie pozwala nam na zaciągnięcie kredytu w tradycyjnym banku, to warto skorzystać z pożyczki, jaką oferują firmy pożyczkowe współpracujące z platformą Ekassa.

Jest to wyjątkowo korzystna oferta skierowana głównie do osób bez zdolnosci kredytowej. Pożyczki dla zadłużonych to idealne wyjście z podbramkowej sytuacji, a czasami tak naprawdę jedyne wyjście.

Pożyczka darmowa

Jeśli nie mamy zdolności kredytowej uzyskanie kredytu w wielu tradycyjnych instytucjach finansowych, czyli głównie w bankach, staje się po prostu niemożliwe.

Istnieją jednak na polskim rynku finansowym firmy pożyczkowe, które oferują swoim klientom niezwykle korzystne kredyty przez internet. Spłaty pożyczki mogą być rozłożone na 60 dni, a nawet na raty do 12 miesięcy, co dla osób z problemami finansowymi stanowi dodatkowe ułatwienie.

Dodatkowo bardzo często pierwsze pożyczki zaciągnięte w firmie, oferowane są całkowicie za darmo, czyli z zerowym oprocentowaniem. Warto wiedzieć również o tym, że obecnie istnieją niezwykle atrakcyjne oferty online, w których można uzyskać nawet do 50000 kredytu.

Minimum formalności maksimum korzyści!

Największym plusem tego typu pożyczek jest znikoma ilość formalności, z jakimi trzeba się zmierzyć. Wszystkie sprawy związane z uzyskaniem szybkiego kredytu odbywają się za pośrednictwem internetu.

Wystarczy jedynie wypełnić wniosek i bez przelewania grosza, po otrzymaniu pozytywnego rozpatrzenia podania o pożyczkę otrzymamy pieniądze, które zostaną przelane na nasze konto nawet w 15 minut.

Takie kredyty dostępne są od 18 lat, czyli wystarczy być pełnoletnim według polskiego prawa. W niektórych przypadkach, kiedy nie mamy stałego źródła dochodu, możliwe jest uzyskanie pożyczki pod zastaw jakiegoś wartościowego przedmiotu lub nieruchomości.

Pozytywne opinie klientów, korzystających z usług firm pożyczkowych, a także rosnące zainteresowanie tego typu pożyczkami w 2017 roku sprawia, że powstają coraz bardziej atrakcyjne oferty pożyczkowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów. Dzięki temu uzyskanie szybkiego wsparcia finansowego za pośrednictwem sieci internetowej staje się jedną z najpopularniejszych form wspomagania domowego i coraz częściej także firmowego budżetu.