Szybkie online pożyczki w Katowicach

Szybka pożyczka od Ekassa w Katowicach

Biorąc pod uwagę stały rozwój portfela pożyczek gotówkowych Ekassa nie mogło nas zabraknąć w mieście o takim potencjale jak Katowice.

Ekassa stawia na rozwój i nowoczesne technologie.

Minimalizujemy formalności, całą procedurę przeprowadzamy online, nie tracimy czasu na obieg dokumentów. Szanujemy czas swoich Klientów, dlatego robimy wszystko by załatwienie u nas sprawy trwało zaledwie od kilku do kilkunastu minut. Dbamy o przejrzyste warunki udzielenia pożyczki, by nikt nie musiał wyszukiwać informacji zamieszczonych małym druczkiem. Wniosek składa się na prostym formularzu rejestracyjnym, a spłata również odbywa się online, w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji dla naszych klientów, a nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że pożyczka w ekassa.pl to pożyczka internetowa – cały proces odbywa się online, w ten sposób Klient oszczędza czas, który musiałby poświęcić na wizytę w placówce.

Oferujemy krótko i długoterminowe pożyczki ratalne – krótkoterminowe do kwoty 4000 zł z przeznaczeniem na dowolny cel, z terminem spłaty do 3 miesiący.

Pożyczki długoterminowe – to pożyczki konsolidacyjne, z przeznaczeniem na spłatę innych chwilówek, dostępne są do kwoty 16 000 zł, z terminem spłaty na 12 miesięcy.

Dla każdej z tych pożyczek za terminową spłatę przewidzieliśmy gratyfikację w postaci dodatkowej puli pieniędzy, które wypłacamy po kilku spłaconych na czas ratach. Co warto podkreślić dodatkowe wypłaty nie wpływaj na zwiększenie wysokości rat kredytu.

Jak jeszcze upraszczamy proces uzyskania pożyczki – udzielamy chwilówek ratalnych bez zaświadczeń o dochodach, pożyczka jest już dostępna od 18 lat. Jesteśmy instytucją pozabankową dlatego możemy pozwolić sobie na to by maksymalnie uprościć proces, nasz usługi finansowe są dostępne dla studentów, dla emerytów, a także dla osób tymczasowo bezrobotnych.

Jeżeli szukasz idealnego rozwiązania kredytowego na realizację Twoich potrzeb w Katowicach zwróć się do Ekassa.pl, a przekonasz się, że warto.