Szybkie online pożyczki w Bydgoszcz

Zalety współpracy z Ekassa.pl w mieście Bydgoszcz.

Bydgoszcz jest centrum życia województwa Kujawsko-Pomorskiego. W mieście mamy aż 15 szkół wyższych i ponad 30 tysięcy studentów. Miasto wraz z otaczającymi je miejscowościami liczy sobie ponad 600 tysięcy mieszkańców. Mocno wierzymy w rozwój potencjału województwa Kujawsko-Pomorskiego więc zdecydowaliśmy się wyjść z naszą ofertą właśnie tutaj. W mieście z takim potencjałem nie mogło zabraknąć firmy Ekassa.pl.

Ekassa oferuje rozwiązania, które są maksymalnie dopasowane do potrzeb swoich Klientów. Jeżeli szybko potrzebujesz dodatkowej kwoty pieniędzy – trafiłeś pod dobry adres: www.ekassa.pl. Oferujemy pożyczki aż do 9000 PLN, ostateczną sumę ustalamy w zależności od Twojej zdolności kredytowej. Dodamy, że rozkładamy spłatę pożyczki na 12 wygodnych rat.

Pożyczka jest przeznaczona na dowolny cel – Twój wybrany cel. Jeżeli potrzebujesz gotówki gdyż zabrakło Ci kilkaset złoty do czesnego, bądź planujesz wyjazd nad morze z przyjaciółmi, zwróć się do nas - w prosty sposób korzystając wyłącznie z Internetu możesz uzupełnić swoje konto o brakującą kwotę.

Ekassa stawia na zaawansowane technologie - wszystkie kwestie związane z udzieleniem i spłatą pożyczki można załatwić przez Internet, po krótkiej weryfikacji i zbadaniu Twojej zdolności kredytowej, przyznaną kwotę otrzymasz w kilkanaście minut.

Bogata oferta EKASSA sprzyja temu aby zostać liderem pożyczek ratalnych dla klientów indywidualnych. Oprócz chwilówek ratalnych proponuje również pożyczki konsolidacyjne w celu spłaty innych zobowiązań aż do kwoty 25 000 PLN.

Ofertę swoją kierujemy do obywateli Polski , którzy ukończyli 18 lat, posiadają swoje własne konto bankowe i aktywny numer telefonu. Warto zapoznać się z ofertą na stronie www.ekassa.pl albo skontaktować się z doradcą finansowym pod numerem telefonu +48 22 873 85 86 by bliżej zapoznać się z produktami EKASSA.