Szybkie online pożyczki w Bytomiu

W mieście Bytom położonym w sercu województwa śląskiego chwilówki od Ekassa są już w zasięgu ręki. Nasze usługi wyróżniają się dostępnością, zminimalizowanymi formalnościami, konkurencyjną ofertą na rynku oraz profesjonalizmem.


Skoncentrowaliśmy swoją działalność na udzielaniu pożyczek ratalnych.


Udzielamy krótkoterminowych pożyczek ratalnych dostępnych od kwoty 4000 zł. z terminem spłaty do 3 miesięcy. Gratyfikujemy klientów, którzy spłacają swoje zobowiązania na czas i dla nich przewidzieliśmy dodatkowe kwoty pieniężne, które wypłacamy w trakcie spłaty pożyczki. W praktyce wygląda to następująco:

  • udzielamy pożyczki na kwotę np. 1500 zł,
  • po spłacie dwóch rat pożyczamy dodatkowo 630 zł.,
  • po spłacie 6 rat – ekstra 12500 zł. - i to bez zmiany wysokości rat do końca spłaty pożyczki.

Udzielamy również długoterminowych pożyczek ratalnych z terminem spłaty do 12 miesięcy na kwotę aż do 16 000 zł. Również tutaj oferujemy dla rzetelnych klientów dopłaty. Dla przykładu:

  • udzielamy pożyczki w wysokości 7 500 zł. w celu refinansowania innych pożyczek,
  • po spłacie trzech rat pożyczamy dodatkowe 2 000 zł. na dowolny cel,
  • po spłacie sześciu rat pożyczamy dodatkowe 2 000 zł. na dowolny cel.

Swoimi pożyczkami wspomagamy studentów, emerytów, a nawet osoby tymczasowo bezrobotne. Pożyczka jest już dostępna od 18 roku życia. Aby uprościć proces nie wymagamy zaświadczeń o dochodach. Oczywiście pożyczamy odpowiedzialnie i mamy swoją wewnętrzną procedurę badania zdolności kredytowej klientów by spłata pożyczki była również komfortowa jak jej udzielenie.


Cały proces odbywa się online, wystarczy odwiedzić naszą stronę www.ekassa.pl wybrać potrzebną kwotę, wypełnić formularz, przelać symboliczną sumę 0,01 grosz bądź 1 zł w celu weryfikacji i poczekać kilkanaście minut na decyzję kredytową. Cenimy proste i szybkie rozwiązania. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta i skorzystanie z naszej oferty.