Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)
Pożyczki online 
w 15 minut

400 – 3000 zł

7 dni35 dni

2500 zł

2500

do spłaty

2 889 zł

RRSO 352%

Komisja

389 zł

Otrzymujesz

2 500 zł

Dzisiaj
Dodatkowe pieniądze w trakcie pożyczki

400 – 9 000 zł

105 dni

2500

2500

do spłaty

403 zł

RRSO 408%
15 tygodniowych rat od 26 sty

Komisja

745 zł

Otrzymujesz

5 300 zł

2 500 zł
1 730 zł
1 070 zł
Dzisiaj
23 lut
30 mar

Kod promocyjny

arrow-left-long
Nie możesz dostać pożyczki?
?
Naprawa historii kredytowej
Jeśli tak się zdarzyło, że w przeszłości nie zawsze na czas wypełnialiście swoje zobowiązania wobec organizacji finansowych i popsuliście sobie historię kredytową, przy pomocy usługi naprawa historii kredytowej pomożemy Wam ją poprawić.
Zalety
arrow
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
phone
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
lock
  • Poufność,
  • Bezpieczny transfer danych osobowych i płatności,
  • Zgodność z przepisami

Szybkie online pożyczki w Gliwicach

Ekassa w Gliwicach.

Dynamiczny rozwój pozwoli nam stać się liderem pożyczek ratalnych na Polskim rynku. Nie mogło nas zabraknąć również w Gliwicach. Potrzebujesz szybkiej, komfortowej pożyczki bez zbędnych formalności, mamy doskonałą ofertę na rynku.

Oferujemy pożyczki ratalne, które są wydawane bez zaświadczeń. Pożyczka dostępna jest również dla młodych ludzi, dla studentów gdyż aby otrzymać od nas pożyczkę musisz mieć ukończone tylko 18 lat. Potrzebujesz szybko pieniędzy na czesne bądź na bilet na koncert, w szybki i wygodny sposób uzupełnimy Twoje konto bankowe o niezbędną kwotę. Wystarczy wypełnić wniosek online i przejść krótką weryfikację zdolności kredytowej.

Proponujemy pożyczki ratalne z 3 miesięcznym okresem spłaty. W takim wypadku standardowy miesięczny (bądź 30-dniowy) okres spłaty chwilówek jest wydłużony do 3 miesięcy z atrakcyjnym oprocentowaniem 10% w skali roku. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort spłaty zobowiązania.

Do naszych chwilówek ratalnych dodaliśmy taki produkt jak Cash-back – polega on na tym, iż Klient spłacający raty na czas otrzymuje gratyfikacje w postaci dodatkowej pożyczki w trakcie spłaty, bez dodatkowych opłat i bez zmiany wysokości rat.

Ważne są dla nas dobre relacje i jasne reguły gry, stąd też informujemy o wszystkich kosztach pożyczki – odsetkach oraz prowizji, tak aby Klient znał wszystkie warunki umowy przed zaciągnięciem zobowiązania. Zależy nam na tym by proces udzielenia pożyczki oraz jej spłata była maksymalnie komfortowa dla Klienta. Wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Staramy się by nasza platforma internetowa spełniała najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz zaawansowanych technologii Fin-Tech.

Dla stałych klientów oferujemy również atrakcyjne promocje i rabaty, zapoznaj się z naszą ofertą na stronie www.ekassa.pl, a przekonasz się że warto.