Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)

Naprawa historii kredytowej

Jeśli tak się zdarzyło, że w przeszłości nie zawsze na czas wypełnialiście swoje zobowiązania wobec organizacji finansowych i popsuliście sobie historię kredytową, przy pomocy usługi naprawa historii kredytowej pomożemy Wam ją poprawić.

5 tygodni

400 – 3000 zł

Kwota, zł

Otrzymujesz

2,500 zł dzisiaj

do spłaty

2,908 zł
RRSO 384%
Extra pieniądze i obniżenie prowizji

12 tygodni

400 – 9 000 zł

Kwota, zł

Otrzymujesz

5,640
Dzisiaj
25 Aug
22 Sep
2,500 zł
1,050 zł
2,090 zł

do spłaty

565 zł
tygodniowa rata od 18 Aug

Razem

565 zł * 11 = 6,215 zł

Kod promocyjny

Zalety

Główny partner
Top oferta "Pożyczka na raty"
według rankingu Racoongo
arrow
Przejrzystość
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
money
Extra pieniądze
Dostępne w ofercie na okres 12 tygodni
phone
Wyprzedaż online
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
lock
Bezpieczeństwo
Poufność, bezpieczny transfer danych osobowych i płatności, zgodność ze wszystkimi wymogami prawnymi

Szybkie online pożyczki w Gliwicach

Ekassa w Gliwicach.

Dynamiczny rozwój pozwoli nam stać się liderem pożyczek ratalnych na Polskim rynku. Nie mogło nas zabraknąć również w Gliwicach. Potrzebujesz szybkiej, komfortowej pożyczki bez zbędnych formalności, mamy doskonałą ofertę na rynku.

Oferujemy pożyczki ratalne, które są wydawane bez zaświadczeń. Pożyczka dostępna jest również dla młodych ludzi, dla studentów gdyż aby otrzymać od nas pożyczkę musisz mieć ukończone tylko 18 lat. Potrzebujesz szybko pieniędzy na czesne bądź na bilet na koncert, w szybki i wygodny sposób uzupełnimy Twoje konto bankowe o niezbędną kwotę. Wystarczy wypełnić wniosek online i przejść krótką weryfikację zdolności kredytowej.

Proponujemy pożyczki ratalne z 3 miesięcznym okresem spłaty. W takim wypadku standardowy miesięczny (bądź 30-dniowy) okres spłaty chwilówek jest wydłużony do 3 miesięcy z atrakcyjnym oprocentowaniem 10% w skali roku. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort spłaty zobowiązania.

Do naszych chwilówek ratalnych dodaliśmy taki produkt jak Cash-back – polega on na tym, iż Klient spłacający raty na czas otrzymuje gratyfikacje w postaci dodatkowej pożyczki w trakcie spłaty, bez dodatkowych opłat i bez zmiany wysokości rat.

Ważne są dla nas dobre relacje i jasne reguły gry, stąd też informujemy o wszystkich kosztach pożyczki – odsetkach oraz prowizji, tak aby Klient znał wszystkie warunki umowy przed zaciągnięciem zobowiązania. Zależy nam na tym by proces udzielenia pożyczki oraz jej spłata była maksymalnie komfortowa dla Klienta. Wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Staramy się by nasza platforma internetowa spełniała najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz zaawansowanych technologii Fin-Tech.

Dla stałych klientów oferujemy również atrakcyjne promocje i rabaty, zapoznaj się z naszą ofertą na stronie www.ekassa.pl, a przekonasz się że warto.