Szybkie online pożyczki w Gliwicach

Ekassa w Gliwicach.

Dynamiczny rozwój pozwoli nam stać się liderem pożyczek ratalnych na Polskim rynku. Nie mogło nas zabraknąć również w Gliwicach. Potrzebujesz szybkiej, komfortowej pożyczki bez zbędnych formalności, mamy doskonałą ofertę na rynku.

Oferujemy pożyczki ratalne, które są wydawane bez zaświadczeń. Pożyczka dostępna jest również dla młodych ludzi, dla studentów gdyż aby otrzymać od nas pożyczkę musisz mieć ukończone tylko 18 lat. Potrzebujesz szybko pieniędzy na czesne bądź na bilet na koncert, w szybki i wygodny sposób uzupełnimy Twoje konto bankowe o niezbędną kwotę. Wystarczy wypełnić wniosek online i przejść krótką weryfikację zdolności kredytowej.

Proponujemy pożyczki ratalne z 3 miesięcznym okresem spłaty. W takim wypadku standardowy miesięczny (bądź 30-dniowy) okres spłaty chwilówek jest wydłużony do 3 miesięcy z atrakcyjnym oprocentowaniem 10% w skali roku. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort spłaty zobowiązania.

Do naszych chwilówek ratalnych dodaliśmy taki produkt jak Cash-back – polega on na tym, iż Klient spłacający raty na czas otrzymuje gratyfikacje w postaci dodatkowej pożyczki w trakcie spłaty, bez dodatkowych opłat i bez zmiany wysokości rat.

Ważne są dla nas dobre relacje i jasne reguły gry, stąd też informujemy o wszystkich kosztach pożyczki – odsetkach oraz prowizji, tak aby Klient znał wszystkie warunki umowy przed zaciągnięciem zobowiązania. Zależy nam na tym by proces udzielenia pożyczki oraz jej spłata była maksymalnie komfortowa dla Klienta. Wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Staramy się by nasza platforma internetowa spełniała najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz zaawansowanych technologii Fin-Tech.

Dla stałych klientów oferujemy również atrakcyjne promocje i rabaty, zapoznaj się z naszą ofertą na stronie www.ekassa.pl, a przekonasz się że warto.