Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)

1-4 tygodni

400 – 3000 zł

Kwota, zł

OKRES,
tygodni

Otrzymujesz

2500 zł dzisiaj

do spłaty

3039 zł
RRSO 1174%
Extra pieniądze i obniżenie prowizji

12 tygodni

400 – 9 000 zł

Kwota, zł

Otrzymujesz

5650
Dzisiaj
26 Apr
24 May
2500 zł
1060 zł
2090 zł

do spłaty

565 zł
tygodniowa rata od 19 Apr

Razem

565 zł * 11 = 6215 zł

Kod promocyjny

Zalety

Główny partner
Top oferta "Pożyczka na raty"
według rankingu Racoongo
Przejrzystość
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
Extra pieniądze
Dostępne w ofercie na okres 12 tygodni
Wyprzedaż online
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
Bezpieczeństwo
Poufność, bezpieczny transfer danych osobowych i płatności, zgodność ze wszystkimi wymogami prawnymi

Szybkie online pożyczki w Krakowie

Zobacz ofertę błyskawicznych pożyczek Ekassa dostępnych w mieście Królów Polski! Kraków słynie nie tylko z pięknych zabytków i architektury oraz wspaniałej historii. Jest to również centrum naukowe, przemysłowe i gospodarcze całego południa polski. Dlatego też w żadnym wypadku nie mogło nas tutaj zabraknąć!

W ofercie Ekassa przygotowanej dla mieszkańców tej wyjątkowej metropolii znajdują się chwilówki online i długoterminowe pożyczki rozłożone na raty – płacone tylko raz w miesiącu! Masz do wyboru szybkie pożyczki gotówkowe, których okres spłaty może wynosić nawet 3 miesiące!

Jeśli spłacasz swoje zobowiązania w terminie, to masz szansę na uzyskanie wsparcia finansowego bez dodatkowych opłat – u nas pożyczasz niemal za darmo! Nagradzamy wszystkich rzetelnych klientów pełnym wsparciem i atrakcyjnymi rabatami!

Pożyczamy już od 400 zł do nawet 9000 zł. Udzielamy również kredytów konsolidacyjnych w wysokości do 16000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy! I to bez zaświadczeń nawet dla zadłużonych osób!

Ekassa Kraków – wypełnij wniosek i ciesz się szybką gotówką!

Aby uzyskać pożyczkę, wystarczy być pełnoletnim, ponieważ przyznawane są już od 18 lat. Potrzebne do tego jest jeszcze tylko prywatne konto bankowe oraz dostęp do internetu. Jesteśmy firmą nastawioną na spełnienie wszystkich potrzeb naszych klientów, dlatego oferujemy pożyczki bez erif i bez zaświadczeń o dochodach!

Zaufało nam już tysiące klientów, a pozytywne opinie naszych użytkowników mówią same za siebie. Firmy pozabankowe, z którymi współpracujemy to liderzy rynku, a my zrobimy wszystko by znaleźć dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę pożyczkową!