Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)
Pożyczki online 
w 15 minut

400 – 3000 zł

7 dni35 dni

2500 zł

2500

do spłaty

2 889 zł

RRSO 352%

Komisja

389 zł

Otrzymujesz

2 500 zł

Dzisiaj
Dodatkowe pieniądze w trakcie pożyczki

400 – 9 000 zł

105 dni

2500

2500

do spłaty

403 zł

RRSO 408%
15 tygodniowych rat od 28 paź

Komisja

745 zł

Otrzymujesz

5 300 zł

2 500 zł
1 730 zł
1 070 zł
Dzisiaj
25 lis
30 gru

Kod promocyjny

arrow-left-long
Nie możesz dostać pożyczki?
?
Naprawa historii kredytowej
Jeśli tak się zdarzyło, że w przeszłości nie zawsze na czas wypełnialiście swoje zobowiązania wobec organizacji finansowych i popsuliście sobie historię kredytową, przy pomocy usługi naprawa historii kredytowej pomożemy Wam ją poprawić.
Zalety
arrow
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
phone
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
lock
  • Poufność,
  • Bezpieczny transfer danych osobowych i płatności,
  • Zgodność z przepisami

Szybkie online pożyczki w Krakowie

Zobacz ofertę błyskawicznych pożyczek Ekassa dostępnych w mieście Królów Polski! Kraków słynie nie tylko z pięknych zabytków i architektury oraz wspaniałej historii. Jest to również centrum naukowe, przemysłowe i gospodarcze całego południa polski. Dlatego też w żadnym wypadku nie mogło nas tutaj zabraknąć!

W ofercie Ekassa przygotowanej dla mieszkańców tej wyjątkowej metropolii znajdują się chwilówki online i długoterminowe pożyczki rozłożone na raty – płacone tylko raz w miesiącu! Masz do wyboru szybkie pożyczki gotówkowe, których okres spłaty może wynosić nawet 3 miesiące!

Jeśli spłacasz swoje zobowiązania w terminie, to masz szansę na uzyskanie wsparcia finansowego bez dodatkowych opłat – u nas pożyczasz niemal za darmo! Nagradzamy wszystkich rzetelnych klientów pełnym wsparciem i atrakcyjnymi rabatami!

Pożyczamy już od 400 zł do nawet 9000 zł. Udzielamy również kredytów konsolidacyjnych w wysokości do 16000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy! I to bez zaświadczeń nawet dla zadłużonych osób!

Ekassa Kraków – wypełnij wniosek i ciesz się szybką gotówką!

Aby uzyskać pożyczkę, wystarczy być pełnoletnim, ponieważ przyznawane są już od 18 lat. Potrzebne do tego jest jeszcze tylko prywatne konto bankowe oraz dostęp do internetu. Jesteśmy firmą nastawioną na spełnienie wszystkich potrzeb naszych klientów, dlatego oferujemy pożyczki bez erif i bez zaświadczeń o dochodach!

Zaufało nam już tysiące klientów, a pozytywne opinie naszych użytkowników mówią same za siebie. Firmy pozabankowe, z którymi współpracujemy to liderzy rynku, a my zrobimy wszystko by znaleźć dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę pożyczkową!