Szybkie online pożyczki w Łodzi

Skorzystaj z wyjątkowej oferty Ekassa dostępnej w historycznej stolicy polskiego włókiennictwa. Łódź to również miasto słynące ze swojej szkoły filmowej, z której wywodzą się najlepsi polscy reżyserzy, scenarzyści i aktorzy. I my także trafiliśmy do tego wyjątkowego miasta!

Ekassa to nowoczesna platforma internetowa oferująca indywidualne pożyczki pozabankowe!

Potrzebujesz szybkiej gotówki?

Wystarczy, że zupełnie za darmo wypełnisz wniosek przez internet, a my postaramy się znaleźć dla Ciebie jak najbardziej korzystną pożyczkę, bez zaświadczeń o dochodach, a nawet bez erif, także dla zadłużonych osób!

Nasza oferta obejmuje osoby od 18 lat, posiadające polskie obywatelstwo i mające prywatne konto w banku. Przyznajemy chwilówki online oraz pożyczki długoterminowe na raty, które płacone są tylko raz w miesiącu.

W Ekassa dostaniesz pożyczki w kwotach:

od 400 zł do 9000 zł z terminem spłaty nawet do 12 tygodni

od 2000 zł do 16000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy

Jako nasz klient masz gwarancje najlepszej obsługi z możliwych oraz całkowicie indywidualnego podejścia. Znajdziemy pożyczkę w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. O naszej skuteczności świadczą liczne, pozytywne opinie naszych klientów!

Nasi kontrahenci to solidne firmy pozabankowe, dlatego możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie w zróżnicowanej formie. Dlatego oferujemy też pożyczki bez zaświadczeń oraz kredyty dla zadłużonych.

Ekassa w Łodzi to najlepszy wybór, jeśli tylko chcesz uzyskać szybką i pewną gotówkę, bez zbędnych formalności i bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z nami i sam przekonaj się, jak łatwe może być pożyczanie pieniędzy!