Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)

Naprawa historii kredytowej

Jeśli tak się zdarzyło, że w przeszłości nie zawsze na czas wypełnialiście swoje zobowiązania wobec organizacji finansowych i popsuliście sobie historię kredytową, przy pomocy usługi naprawa historii kredytowej pomożemy Wam ją poprawić.

5 tygodni

400 – 3000 zł

Kwota, zł

Otrzymujesz

2,500 zł dzisiaj

do spłaty

2,908 zł
RRSO 384%
Extra pieniądze i obniżenie prowizji

12 tygodni

400 – 9 000 zł

Kwota, zł

Otrzymujesz

5,640
Dzisiaj
25 Aug
22 Sep
2,500 zł
1,050 zł
2,090 zł

do spłaty

565 zł
tygodniowa rata od 18 Aug

Razem

565 zł * 11 = 6,215 zł

Kod promocyjny

Zalety

Główny partner
Top oferta "Pożyczka na raty"
według rankingu Racoongo
arrow
Przejrzystość
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
money
Extra pieniądze
Dostępne w ofercie na okres 12 tygodni
phone
Wyprzedaż online
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
lock
Bezpieczeństwo
Poufność, bezpieczny transfer danych osobowych i płatności, zgodność ze wszystkimi wymogami prawnymi

Szybkie online pożyczki w Lublinie

Ekassa dostępna jest również w niezwykle malowniczym mieście, jakim bez wątpienia jest Lublin. Ta nietuzinkowa metropolia zlokalizowana na wschodzie to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Dlatego z przyjemnością kierujemy tutaj swoją ofertę pożyczek online!

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, której zaufało już liczne grono klientów. Ich pozytywne opinie to najlepsze świadectwo naszego profesjonalizmu. Nasze pożyczki internetowe nie raz rozwiązywały poważne, prywatne problemy naszych klientów, a wszystko dlatego, że staramy się dopasować każdą pożyczkę w 100 procentach do indywidualnych zapotrzebowań.

W naszej ofercie znajdują się zarówno chwilówki opiewające na kwoty od 400 do 9000 zł, jak i finansowe wsparcie długoterminowe dla zadłużonych rozłożone na raty (do 12 rat) w wysokości do 16000 zł! A wszystko bez zaświadczeń i zbędnych komplikacji!

U nas nie musisz martwić się o swoją historię kredytową, udzielamy również pożyczek bez bazy erif. Nasze pozabankowe pożyczki gotówkowe można dostać od 18 lat! Dlatego jeśli potrzebujesz pieniędzy i jesteś pełnoletni, to możesz bez problemu złożyć wniosek o pożyczkę, bez zaświadczeń o dochodach i bez dodatkowych formalności! Wszystko całkowicie przez internet i za darmo!

Ekassa w Lublinie to nowe możliwości, jakie otwierają przed każdym szybkie i wygodne pożyczki internetowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy! Jesteśmy dostępni zarówno na Facebooku, jak i pod numerem telefonu +48 22 873 85 86 lub mailem info@ekassa.pl!