Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)
Pożyczki online 
w 15 minut

400 – 3000 zł

7 dni35 dni

2500 zł

2500

do spłaty

2 889 zł

RRSO 352%

Komisja

389 zł

Otrzymujesz

2 500 zł

Dzisiaj
Dodatkowe pieniądze w trakcie pożyczki

400 – 9 000 zł

105 dni

2500

2500

do spłaty

403 zł

RRSO 408%
15 tygodniowych rat od 03 gru

Komisja

745 zł

Otrzymujesz

5 300 zł

2 500 zł
1 730 zł
1 070 zł
Dzisiaj
31 gru
04 lut

Kod promocyjny

arrow-left-long
Nie możesz dostać pożyczki?
?
Naprawa historii kredytowej
Jeśli tak się zdarzyło, że w przeszłości nie zawsze na czas wypełnialiście swoje zobowiązania wobec organizacji finansowych i popsuliście sobie historię kredytową, przy pomocy usługi naprawa historii kredytowej pomożemy Wam ją poprawić.
Zalety
arrow
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
phone
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
lock
  • Poufność,
  • Bezpieczny transfer danych osobowych i płatności,
  • Zgodność z przepisami

Szybkie online pożyczki w Nowym Targu

Ekassa – Twój prywatny doradca finansowy w Nowym Targu.


Niedrogie, szybkie pożyczki w Nowym Targu od rzetelnej firmy. Potrzebujesz wsparcia finansowego i szukasz dostępnej oferty w swoim mieście, trafiłeś pod dobry adres www.ekassa.pl. Działamy również w mniejszych miastach Polski i wierzymy, iż możemy również znaleźć miejsce na dobrą współprace w mieście


Nowy Targ, w sercu Podhala.


Oferujemy pożyczki ratalne, które są wydawane bez zaświadczeń. Nie masz stałego źródła dochodu, zarabiasz dobrze tylko w sezonie albo wykonujesz pracę tymczasową, a pojawił się pilny wydatek - również Ciebie nie zostawimy bez wsparcia finansowego. Udzielamy pożyczek bez zaświadczeń, na dowolny cel. Wystarczy uruchomić Internet, wejść na naszą stronę www.ekasa.pl i wypełnić formularz. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem telefonu +48 22  873 85 86 .


Co oferujemy?


Rozwijamy swoją działalność w zakresie pożyczek pozabankowych. Wyróżniamy się udzielaniem pożyczek ratalnych, więc nie wymagamy spłaty całej kwoty od razu, a dzielimy spłatę na 12 wygodnych rat. Wierzymy że taka forma współpracy jest bardziej komfortowa dla naszych Klientów.


Mimo, iż maksymalna kwota pożyczki jaką proponujemy od ręki to 4000 zł , w naszej ofercie mamy również dodatkowe pieniądze dla Klientów którzy systematycznie spłacają swoje zobowiązania:

jeżeli spłacisz regularnie dwie raty możesz otrzymać dodatkową pożyczkę, a dla stałych klientów, którzy w terminie spłacą 6 rat, a potrzebują dodatkowej kwoty pożyczki –oferujemy dodatkowe środki pieniężne.


Dla przykładu: pożyczasz 3000 zł od razu, po 3 tygodniach otrzymujesz od nas dodatkową pożyczkę w wysokości 1260 zł, a po 7 tygodniach jeszcze 2510 zł. – jeżeli tego potrzebujesz, w sumie to aż 6770 zł. Pożyczki uzyskane w trakcie spłaty udzielane są bez dodatkowych opłat z zachowaniem stałej wysokości rat.


Mamy nadzieję na długoterminową współpracę i doceniamy swoich stałych Klientów. Uzyskanie pożyczki zajmuje kilka minut, wniosek o pożyczkę można złożyć całkowicie online w domowym zaciszu. Nie są wymagane żadne zaświadczenia ani poręczenia – wszystko jest proste, czytelne i szybkie.