Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)

Naprawa historii kredytowej

Jeśli tak się zdarzyło, że w przeszłości nie zawsze na czas wypełnialiście swoje zobowiązania wobec organizacji finansowych i popsuliście sobie historię kredytową, przy pomocy usługi naprawa historii kredytowej pomożemy Wam ją poprawić.

5 tygodni

400 – 3000 zł

Kwota, zł

Otrzymujesz

2,500 zł dzisiaj

do spłaty

2,908 zł
RRSO 384%
Extra pieniądze i obniżenie prowizji

12 tygodni

400 – 9 000 zł

Kwota, zł

Otrzymujesz

5,640
Dzisiaj
26 Aug
23 Sep
2,500 zł
1,050 zł
2,090 zł

do spłaty

565 zł
tygodniowa rata od 19 Aug

Razem

565 zł * 11 = 6,215 zł

Kod promocyjny

Zalety

Główny partner
Top oferta "Pożyczka na raty"
według rankingu Racoongo
arrow
Przejrzystość
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
money
Extra pieniądze
Dostępne w ofercie na okres 12 tygodni
phone
Wyprzedaż online
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
lock
Bezpieczeństwo
Poufność, bezpieczny transfer danych osobowych i płatności, zgodność ze wszystkimi wymogami prawnymi

Szybkie online pożyczki w Otwocka

Ekassa chciałaby przybliżyć swój produkt mieszkańcom tego urokliwego miasta. Mamy do zaoferowania chwilówkę ratalną, Pożyczka długoterminowa (czyli ratalna) to najlepsze rozwiązanie w momencie, gdy planowany zakup wymaga większego nakładu finansowego, a spłata zobowiązania często nie jest możliwa w przeciągu jednego miesiąca. Rozkładamy spłatę na 12 wygodnych rat dzięki temu Klient, który zdecyduje się na pożyczkę ratalną, nie odczuje ciężaru zobowiązania.

Pożyczkę ratalną w Ekassa.pl może wziąć każdy, kto przejdzie pozytywnie proces weryfikacyjny. Wystarczy być pełnoletnim, czyli mieć ukończone 18 lat, posiadać konto bankowe i polski numer telefonu. Nie wymagamy zaświadczeń o dochodach. Jest to pożyczka pozabankowa więc formalności związane z jej uzyskaniem są nieznaczne, doskonałe dla osób pracujących na umowę zlecenia bądź o dzieło.

Oferta ekassa.pl jest kierowana głównie do osób, które potrzebują komfortu w sferze finansowej i nie chcą przechodzić wszystkich procedur związanych z zaciągnięciem zobowiązania do 4000 zł.

Jeśli wynik weryfikacji będzie pozytywny, oraz Klient zaakceptuje warunki umowy z EKASSA, firma prześle na konto bankowe ustaloną wcześniej kwotę pieniędzy. Cały proces przyznawania pożyczki trwa zazwyczaj kilka minut, pieniądze trafią na konto bankowe odrazu jeżeli tylko wypełnienie wniosku i jego akceptacja odbędzie się w godzinach pracy banków, przeważnie Klient otrzymuje pieniądze jeszcze tego samego dnia. Oprócz pożyczki na 3 miesiące z przeznaczeniem na dowolny cel, Ekassa oferuje także pożyczki konsolidacyjne na spłatę innych zobowiązań. Suma tej pożyczki może być znacznie wyższa ponieważ aż 16 000 zł, a termin spłaty to 12 miesięcy. 12 miesięcy to naprawdę dużo czasu, jest to w szczególności ważne w sytuacji, gdy kwota pożyczki jest nieco większa. Pożyczka w Ekassa to pożyczka internetowa – cały proces odbywa się online, nasz Klient oszczędza czas, który musiałby poświęcić na wizytę w placówce.

Jak sprawdzić koszt pożyczki – w bardzo prosty sposób – wystarczy na stronie głównej – ekassa.pl, przesunąć suwaki, a w przystępny sposób wyświetli się całkowity koszt zobowiązania wraz z podziałem na raty na wagonikach zielonego pociągu.