Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)
Pożyczki online 
w 15 minut

400 – 3000 zł

7 dni35 dni

2500 zł

2500

do spłaty

2 889 zł

RRSO 352%

Komisja

389 zł

Otrzymujesz

2 500 zł

Dzisiaj
Dodatkowe pieniądze w trakcie pożyczki

400 – 9 000 zł

105 dni

2500

2500

do spłaty

403 zł

RRSO 408%
15 tygodniowych rat od 26 sty

Komisja

745 zł

Otrzymujesz

5 300 zł

2 500 zł
1 730 zł
1 070 zł
Dzisiaj
23 lut
30 mar

Kod promocyjny

arrow-left-long
Nie możesz dostać pożyczki?
?
Naprawa historii kredytowej
Jeśli tak się zdarzyło, że w przeszłości nie zawsze na czas wypełnialiście swoje zobowiązania wobec organizacji finansowych i popsuliście sobie historię kredytową, przy pomocy usługi naprawa historii kredytowej pomożemy Wam ją poprawić.
Zalety
arrow
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
phone
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
lock
  • Poufność,
  • Bezpieczny transfer danych osobowych i płatności,
  • Zgodność z przepisami

Szybkie online pożyczki w Piła

Główne zalety współpracy z Ekassa w mieście Piła.

Pozabankowa pożyczka, dostępna w Twoim miejscu zamieszkania bez zaświadczenia o dochodach. Możecie skorzystać z naszych usług również w mieście Piła, nie wychodząc z domu. Nasze pożyczki internetowe są dostosowane dla potrzeb każdego, kto potrzebuje szybko odpowiedniej ilości gotówki.

W swojej ofercie mamy pozabankowe pożyczki do 4000 zł, których spłata jest rozłożona na raty.

Zalety naszej oferty to możliwość otrzymania pożyczki w sposób niesformalizowany, bez zaświadczeń, szybko i wygodnie. Świadczymy usługi dla wszystkich od 18 roku niezależnie czy jesteś studentem, emerytem czy też osobą bezrobotną. Otrzymaną kwotę pieniędzy możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany cel.

Jedną z głównych cech naszego produktu jest możliwość rozłożenia chwilówki na 12 rat. Zobowiązanie jest zwracane w ciągu 3 miesięcy. Dodatkową zaletą jest możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy w trakcie spłaty zobowiązania. W przypadku spłaty kilku rat na czas możemy pożyczyć dodatkową kwotę, która bez zbytecznych formalności wpłynie na Twoje konto. Maksymalna kwota pożyczki z uwzględnieniem dodatkowych wypłat to aż 9000 zł.

Kolejną kluczową naszą usługą to pożyczki konsolidacyjne.

Produkt jest dedykowany dla osób posiadających inne zadłużenia, spłacających w ciągu miesiąca kilka rat. Ekassa oferuje pożyczkę konsolidacyjną na spłatę tych zobowiązań. Udzielamy pożyczki do kwoty 16 000 zł, w celu spłaty innych chwilówek. Jest to pożyczka długoterminowa rozłożona na 12 rat płatnych co miesiąc przez jeden rok. Jednak rozumiemy, iż w trakcie roku mogą pojawić się inne potrzeby więc w przypadku systematyczniej spłaty zobowiązań, bez zwiększania wysokości raty oferujemy dodatkowe pieniądze.

Nie każda firma pożyczkowa działa w miastach powiatowych ale my chcemy być dostępni dla każdego, więc nasza oferta jest w pełni dostępna również dla mieszkańców miasta Piła. Aby dowiedzieć się więcej odwiedzić naszą stronę www.ekassa.pl, a przekonasz się że mamy jedną z najlepszych ofert na rynku.