Szybkie online pożyczki w Pułtusku

Pożyczka od Ekassa w Pułtusku.

Standardowe pożyczki udzielane przez banki stopniowo ustępują internetowym odpowiednikom. Niespodziewany wydatek, uroczystość czy po prostu chwilowy brak pieniędzy – każdy z nas miewa chwile, w których pilnie potrzebujemy zastrzyku gotówki. Nie każdy jednak ma w takiej sytuacji dostęp do oszczędności, które mogą na ten cel przeznaczyć. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem – a przy tym całkowicie bezpiecznym – jest szybka pożyczka.

Pożyczki online to wygodny i szybki sposób na wyjście z niespodziewanej i często trudnej sytuacji, w której postawił nas los. Ekassa chce dotrzeć do każdego powiatowego miasta w Polsce, w tej chwili jest dostępna także w Pułtusku.

W porównaniu do banków wymagamy zdecydowanie mniej formalności, w porównaniu do innych instytucji pozabankowych w naszej ofercie wyróżniają się pożyczki ratalne.

Oferujemy 4000 zł pożyczki z rozłożeniem na raty na 3 miesiące. W przypadku gdy klient spłaci regularnie przynajmniej dwie raty, może otrzymać dodatkowe środki finansowe, a dla naszych klientów, którzy w umówionym terminie spłacą 6 rat, a będą potrzebować dodatkowej kwoty pożyczki – EKASSA proponuje również ekstra pieniądze.

Posiadamy w swojej ofercie pożyczkę konsolidacyjną, gdzie można otrzymać aż do 16 000 zł z terminem spłaty, aż na 12 miesięcy. Kredyt ten dedykowany jest przede wszystkim dla osób posiadających inne zobowiązania finansowe. Pożyczka na 365 dni zapewnia duży komfort i pozwala lepiej zaplanować swoje wydatki, a w dłuższej perspektywie czasu bywa także korzystniejsza dla budżetu domowego.

By zapewnić całkowity komfort pożyczania, udzielamy pożyczek bez zaświadczeń, bez baz, bez BIK i ERIF, osobom które ukończyły 18 lat. Cała procedura udzielenia i spłaty pożyczki odbywa się online.

Dostępne od ręki, wygodne i godne zaufania – takie właśnie są pożyczki od ekassa.pl.