Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)
Pożyczki online 
w 15 minut

400 – 3000 zł

7 dni35 dni

2500 zł

2500

do spłaty

2 889 zł

RRSO 352%

Komisja

389 zł

Otrzymujesz

2 500 zł

Dzisiaj
Dodatkowe pieniądze w trakcie pożyczki

400 – 9 000 zł

105 dni

2500

2500

do spłaty

403 zł

RRSO 408%
15 tygodniowych rat od 28 paź

Komisja

745 zł

Otrzymujesz

5 300 zł

2 500 zł
1 730 zł
1 070 zł
Dzisiaj
25 lis
30 gru

Kod promocyjny

arrow-left-long
Nie możesz dostać pożyczki?
?
Naprawa historii kredytowej
Jeśli tak się zdarzyło, że w przeszłości nie zawsze na czas wypełnialiście swoje zobowiązania wobec organizacji finansowych i popsuliście sobie historię kredytową, przy pomocy usługi naprawa historii kredytowej pomożemy Wam ją poprawić.
Zalety
arrow
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
phone
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
lock
  • Poufność,
  • Bezpieczny transfer danych osobowych i płatności,
  • Zgodność z przepisami

Szybkie online pożyczki w Pułtusku

Pożyczka od Ekassa w Pułtusku.

Standardowe pożyczki udzielane przez banki stopniowo ustępują internetowym odpowiednikom. Niespodziewany wydatek, uroczystość czy po prostu chwilowy brak pieniędzy – każdy z nas miewa chwile, w których pilnie potrzebujemy zastrzyku gotówki. Nie każdy jednak ma w takiej sytuacji dostęp do oszczędności, które mogą na ten cel przeznaczyć. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem – a przy tym całkowicie bezpiecznym – jest szybka pożyczka.

Pożyczki online to wygodny i szybki sposób na wyjście z niespodziewanej i często trudnej sytuacji, w której postawił nas los. Ekassa chce dotrzeć do każdego powiatowego miasta w Polsce, w tej chwili jest dostępna także w Pułtusku.

W porównaniu do banków wymagamy zdecydowanie mniej formalności, w porównaniu do innych instytucji pozabankowych w naszej ofercie wyróżniają się pożyczki ratalne.

Oferujemy 4000 zł pożyczki z rozłożeniem na raty na 3 miesiące. W przypadku gdy klient spłaci regularnie przynajmniej dwie raty, może otrzymać dodatkowe środki finansowe, a dla naszych klientów, którzy w umówionym terminie spłacą 6 rat, a będą potrzebować dodatkowej kwoty pożyczki – EKASSA proponuje również ekstra pieniądze.

Posiadamy w swojej ofercie pożyczkę konsolidacyjną, gdzie można otrzymać aż do 16 000 zł z terminem spłaty, aż na 12 miesięcy. Kredyt ten dedykowany jest przede wszystkim dla osób posiadających inne zobowiązania finansowe. Pożyczka na 365 dni zapewnia duży komfort i pozwala lepiej zaplanować swoje wydatki, a w dłuższej perspektywie czasu bywa także korzystniejsza dla budżetu domowego.

By zapewnić całkowity komfort pożyczania, udzielamy pożyczek bez zaświadczeń, bez baz, bez BIK i ERIF, osobom które ukończyły 18 lat. Cała procedura udzielenia i spłaty pożyczki odbywa się online.

Dostępne od ręki, wygodne i godne zaufania – takie właśnie są pożyczki od ekassa.pl.