Szybkie online pożyczki w Słupsku

Skorzystaj z wygodnej pożyczki online w zaciszu własnego domu w Słupsku. Ze swoją ofertą dotarliśmy także tutaj.


Pożyczkę można uzyskać szybko, bez zbędnych dokumentów, w 100% online, Ekassa to jedna z najbardziej innowacyjnych firm oferujących mikrokredyty na polskim rynku na doskonałych warunkach. Pożyczka jest dostępna od 18 lat, dla studentów, dla emerytów a nawet dla osób czasowo bezrobotnych.


Pozabankowa szybka internetowa pożyczka to produkt wzbudzający ogromne zainteresowanie. Wiele osób mających trudności z pozyskaniem zewnętrznego finansowania zastanawia się, czy jest możliwe otrzymanie pożyczki , ponieważ na przyznanie przez bank kredytu czy pożyczki nie może liczyć. Pozostaje wówczas sektor pozabankowy, gdzie wsparcie finansowe bez zaświadczeń jest dostępne. Oczywiście firma bada możliwość spłaty zobowiązania przez potencjalnego pożyczkobiorcę ale na podstawie własnych algorytmów i zdobytego doświadczenia na rynku.


Dla nas bardzo ważne jest zredukowane do minimum formalności by wypłacić potrzebne pieniądze praktycznie od ręki. Jednak warto dobrze zastanowić się nad wyborem stosownej oferty, mając na uwadze indywidualne potrzeby i realne możliwości w zakresie spłaty.


Nasza oferta:

Chwilówki ratalne: dostępne od 4000 zł, z możliwością zasilenia portfela dodatkowymi pieniędzmi w trakcie terminowej spłaty pożyczki. Spłata tej pożyczki jest podzielona na 12 rat, płatnych przez 3 miesiące.


Pożyczka konsolidacyjna: na spłatę innych chwilówek, ta pożyczka pomaga osobom zadłużonym na wyjście ze spirali zadłużenia, udzielana jest na długi termin ponieważ na okrągły rok tzn. na 12 miesięcy, kwota tej pożyczki to maksymalnie aż 16 000 zł, ale dla osób które spłacą w terminie kilka rat istnieje możliwość otrzymania dodatkowej puli pieniędzy na spełnienie dowolnych marzeń.


Zapraszamy mieszkańców Słupska do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a nasz konsultant całkowicie za darmo wybierze dla Was najlepszą ofertę.