Szybkie online pożyczki w Świdnicy

Uzyskanie chwilówki jeszcze nigdy nie było takie proste. Oferta szybkiej pożyczki Ekassa dostępna od ręki, jest skierowana do mieszkańców Świdnicy. Jesteśmy doskonałym wyborem dla każdego i dlatego chcemy również zagościć na dłużej w mieście Świdnica. Pożyczkę od ręki można otrzymać bez zbędnych formalności, bez bazy ERIF - zawsze idziemy naszym Klientom na rękę.

Nie potrzebujemy zaświadczeń o dochodach, posiadamy własny wewnętrzny system weryfikacji, jesteśmy wyrozumiali i zawsze gotowi, żeby wesprzeć naszych Klientów. My rozumiemy, iż bywa tak, iż do wypłaty pozostało jeszcze kilka dni, a niestety świeci pustką w portfelu, a wydatek nie może już czekać. Wypełnij wniosek na naszej stronie www.ekassa.pl, zajmie to zaledwie kilka minut i natychmiast otrzymasz decyzję. Jeżeli decyzja będzie pozytywna gotówka wpłynie na Twoje konto bardzo szybko, w zależności od godzin pracy banku.

Pożyczka jest już dostępna od 18 lat, więc wystarczy, iż legitymujesz się dowodem osobistym, również zapraszamy do skorzystania z naszej oferty emerytów. Dostępna całkowicie online przez Internet.

Co ważne – oferujemy pożyczkę ratalną, więc nie musisz spłacać całej kwoty zaledwie po miesiącu a na spłatę jest aż 90 dni. Taka spłata jest zdecydowanie wygodniejsza i zapewnia większy komfort dla budżetu domowego. W swojej ofercie proponujemy tzw. Cash-Back – jest to dodatkowa opcja zasilenia Twojego portfela podczas spłaty pożyczki. Jest to niezwykle unikalna oferta, i tą opcję otrzymuje się całkowicie za darmo, nie ponosi się dodatkowych kosztów za udzielenie ekstra kasy podczas spłaty. Pożyczka razem z Cash-Backiem to aż 9000 zł.

Mamy również w ofercie pożyczki długoterminowe – na spłatę zobowiązań. Doskonałe rozwiązanie dla ludzi zadłużonych. Takiej pożyczki udzielamy na cały rok z comiesięczną spłatą rat. Oferowana kwota w tej opcji to aż 16 000 zł. W trakcie spłaty pożyczki dostępne są dodatkowe pieniądze na dowolny cel. By dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu z naszą Centralą Obsługi Klienta, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Redukujemy wszystkie niezbędne formalności do minimum. Nie wnikamy na jaki cel jest Ci potrzebna pożyczka gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie.