Szybkie online pożyczki w Warszawie

Ekassa w Warszawie.

W Warszawie prężnie rozwija się młoda firma działająca w branży fin-tech Ekassa.pl. Ekassa jest platformą internetową udzielającą pożyczek pozabankowych. Mimo ogromnej konkurencyjność na rynku firma wyróżnia się swoją ofertą skupiając działalność na udzielaniu pożyczek ratalnych.

O atrakcyjności jej oferty świadczy szybki rozwój i stałe powiększanie grona zadowolonych klientów, dla których miesięczne chwilówki to zdecydowanie za mało. Pożyczki są udzielane bez BIK i ERIF, dla osób od 18 lat, są dostępne dla studentów jak również emerytów. Firma nie wymaga zaświadczeń o dochodach.

Okres spłaty mikrokredytu to 3 miesiące, z możliwością spłaty ratalnej co umożliwia w przypadku nieplanowanych wydatków rozłożenie spłaty pożyczki na 90 dni. Jest to komfortowe rozwiązanie ponieważ często jeden miesiąc to zdecydowanie za mało aby pokryć koszty niespodziewanego wydatku.

W praktyce udzielenie pożyczki wygląda następująco:

pożyczka na kwotę np. 2000 zł,

po spłacie dwóch rat Ekassa pożycza dodatkowo 840 zł.,

po spłacie 6 rat – dodatkowe 1670 zł. - i to bez zmiany wysokości rat do końca spłaty pożyczki

Innym z flagowych produktów od Ekassa to pożyczka konsolidacyjna wydawana w celu spłaty innych zobowiązań, przede wszystkim chwilówek. Jest to już spora kwota ponieważ można pożyczyć aż 16 000 zł z terminem spłaty do 12 miesięcy. Dla przykładu:

udzielono pożyczki w kwocie 10 000 zł. w celu konsolidacji pożyczki,

po spłacie trzech rat pożyczamy dodatkowe 2 700 zł. na dowolny cel

po spłacie sześciu rat pożyczamy dodatkowe 2 700 zł. na dowolny cel

- bez zmiany wysokości raty.

Udzielenie pożyczki od Ekassa to w pełni bezpieczny proces, który odbywa się całkowicie online, zabezpieczony poprzez wykorzystanie zaawansowanych technologii IT. Dane osobowe klientów są w pełni chronione zgodnie z restrykcyjnymi przepisami Polskiego prawa. Firma gwarantuje pełną poufność przeprowadzenia transakcji oraz bezpieczeństwo przepływów pieniężnych.