Szybkie online pożyczki w Warszawie

Ekassa w Warszawie.

.

W Warszawie prężnie rozwija się młoda firma działająca w branży fin-tech Ekassa.pl. Ekassa jest platformą internetową udzielającą pożyczek pozabankowych. Mimo ogromnej konkurencyjność na rynku firma wyróżnia się swoją ofertą skupiając działalność na udzielaniu pożyczek ratalnych.

O atrakcyjności jej oferty świadczy szybki rozwój i stałe powiększanie grona zadowolonych klientów, dla których miesięczne chwilówki to zdecydowanie za mało. Pożyczki są udzielane bez ERIF, dla osób od 18 lat, są dostępne dla studentów jak również emerytów. Firma nie wymaga zaświadczeń o dochodach.

Okres spłaty mikrokredytu to 3 miesiące, z możliwością spłaty ratalnej co umożliwia w przypadku nieplanowanych wydatków rozłożenie spłaty pożyczki na 90 dni. Jest to komfortowe rozwiązanie ponieważ często jeden miesiąc to zdecydowanie za mało aby pokryć koszty niespodziewanego wydatku.

W praktyce udzielenie pożyczki wygląda następująco:

  pożyczka na kwotę np. 2000 zł,

  po spłacie dwóch rat Ekassa pożycza dodatkowo 840 zł.,

  po spłacie 6 rat – dodatkowe 1670 zł. - i to bez zmiany wysokości rat do końca spłaty pożyczki

Innym z flagowych produktów od Ekassa to pożyczka konsolidacyjna wydawana w celu spłaty innych zobowiązań, przede wszystkim chwilówek. Jest to już spora kwota ponieważ można pożyczyć aż 16 000 zł z terminem spłaty do 12 miesięcy. Dla przykładu:

  udzielono pożyczki w kwocie 10 000 zł. w celu konsolidacji pożyczki,

  po spłacie trzech rat pożyczamy dodatkowe 2 700 zł. na dowolny cel

  po spłacie sześciu rat pożyczamy dodatkowe 2 700 zł. na dowolny cel - bez zmiany wysokości raty.

Udzielenie pożyczki od Ekassa to w pełni bezpieczny proces, który odbywa się całkowicie online, zabezpieczony poprzez wykorzystanie zaawansowanych technologii IT. Dane osobowe klientów są w pełni chronione zgodnie z restrykcyjnymi przepisami Polskiego prawa. Firma gwarantuje pełną poufność przeprowadzenia transakcji oraz bezpieczeństwo przepływów pieniężnych.