Do poprawnego działania strony zalecamy korzystanie z innej
przeglądarki (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge , Opera)
Pożyczki online 
w 15 minut

400 – 3000 zł

7 dni35 dni

2500 zł

2500

do spłaty

2 889 zł

RRSO 352%

Komisja

389 zł

Otrzymujesz

2 500 zł

Dzisiaj
Dodatkowe pieniądze w trakcie pożyczki

400 – 9 000 zł

105 dni

2500

2500

do spłaty

403 zł

RRSO 408%
15 tygodniowych rat od 28 paź

Komisja

745 zł

Otrzymujesz

5 300 zł

2 500 zł
1 730 zł
1 070 zł
Dzisiaj
25 lis
30 gru

Kod promocyjny

arrow-left-long
Nie możesz dostać pożyczki?
?
Naprawa historii kredytowej
Jeśli tak się zdarzyło, że w przeszłości nie zawsze na czas wypełnialiście swoje zobowiązania wobec organizacji finansowych i popsuliście sobie historię kredytową, przy pomocy usługi naprawa historii kredytowej pomożemy Wam ją poprawić.
Zalety
arrow
Dokładnie informujemy o wszystkich kosztach
phone
Bez wysyłania dokumentów lub niewygodnych pytań przez telefon
lock
  • Poufność,
  • Bezpieczny transfer danych osobowych i płatności,
  • Zgodność z przepisami

Szybkie online pożyczki w Wrocławiu

Wrocław to wyjątkowe miasto wspaniałych możliwości, które przyciąga do siebie coraz więcej ludzi i inwestorów. Bliskie sąsiedztwo Gór Sowich i wspaniała atmosfera, jaką charakteryzuje się ta górnośląska metropolia, nie ma sobie równych. Ekassa również dostrzega tkwiący tam potencjał i dlatego oferuje super korzystne pożyczki online dla mieszkańców tego wyjątkowego miejsca!

Jesteśmy platformą internetową, która współpracuje z różnymi firmami pożyczkowymi, cieszącymi się zaufaniem setek tysięcy zadowolonych klientów. Naszym zadaniem jest idealne dopasowanie pożyczki do indywidualnych zapotrzebowań.

Jeśli potrzebujesz chwilówki przez internet, to skorzystaj z naszej oferty, a na pewno będziesz zadowolony. Dlaczego?

Oferujemy zarówno szybkie pożyczki online, jak i kredyty długoterminowe. Potrafimy znaleźć rozwiązanie dla każdego klienta, ponieważ podchodzimy do niego w całkowicie odrębny sposób.

U nas dostaniesz wsparcie gotówkowe wynoszące od 400 zł do nawet 16000 zł. Nasze pożyczki udzielamy bez baz, bez bik, bez erif, a także bez zaświadczeń o dochodach.

Dajemy także pożyczki konsolidacyjne dla zadłużonych w wysokości nawet kilkunastu tysięcy złotych i rozkładamy je na raty, które możesz spłacać nawet przez 12 miesięcy.

Nasza oferta skierowana jest do osób pełnoletnich (od 18 lat) posiadających prywatne konto bankowe. Wystarczy wypełnić za darmo wniosek na naszej stronie ekassa.pl i poczekać na decyzję o przyznaniu kredytu.

Jesteśmy zieloną firmą, czyli wspieramy ochronę środowiska, dlatego preferujemy tylko elektroniczny obieg dokumentów i u nas załatwisz wszystko bez zaświadczeń. Przekonaj się o jakości naszych usług i sprawdź zadowolone opinie naszych klientów. Wejdź na stronę Ekassa i złóż wniosek!