Umowy kredytowania

Ekassa udziela pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej wszystkim obywatelom Polski, którzy ukończyli 18 lat i chcą prowadzić własny biznes. Po to, by otrzymać kredyt na start dla nowych firm, przyszły przedsiębiorca musi wypełnić krotki formularz poniżej i później wniosek będzie rozpatrywany przez kredytodawców Ekassa.

 

warunki udzielania kredytów na rozpoczęcie działalności gospodarczej - ekassa

Ważne kwestie

Jakie dokumenty są potrzebne, aby uzyskać kredyt biznesowy?

Dla wielu kredytodawców kluczowym dokumentem jest właśnie biznesplan, który pokazuje nie tylko to, jaki pomysł ma przedsiębiorca na swoją działalność, ale także to, jakie zyski może mu ona przynieść. W przypadku gdy biznesplanu nie ma, serwis Ekassa szuka kredytodawców z ofertami, w których biznesplan w celu otrzymania kredytu nie jest obowiązkowy.

Aby uzyskać kredyt na otwarcie i rozwój małej firmy, są potrzebne następujące dokumenty:

Tak, składając wniosek w Ekassa możesz ubiegać o kredyt nie tylko od pierwszego dnia działalności, a i przed założeniem własnej działalności gospodarczej.

Na co można przeznaczyć kredyt dla samozatrudnionych?

Kredyty na otwarcie i rozwój firmy dla przedsiębiorców jest tym samym, co kredyty na zakup samochodu czy telefonu. Jest to umowa, do której należy podejść odpowiedzialnie i poważnie, jak do każdej innej transakcji pieniężnej. Pomimo tego, że kwota kredytów dla przedsiębiorców jest znacznie większa niż kwota kredytów na potrzeby gospodarstwa domowego, to i tak dla pożyczkobiorcy jest absolutnie bezpieczna i pewna.

Złóż wniosek o pożyczkę dla przedsiębiorców w Ekassa i zacznij swoją przygodę biznesową już teraz!