Kredyt dla nowych firm

kredyt na rozpoczęcie działalności

Ekscytują nas zaczynanie nowych spraw, zwłaszcza kiedy chodzi o założeniu i prowadzeniu własnego biznesu. Zwykle na początku swojej drogi do sukcesu człowiek spotyka mnóstwo problemów, które musi rozwiązać. Nie ominiemy faktu że pierwsze pytanie nad którym zastanawia człowiek, otwierając własną działalność, brzmi tak: “Gdzie wziąć kredyt na otwarcie firmy?”

Ekassa z wielką przyjemnością finansowo wspiera rozwój małego biznesu, oraz udziela kredyt dla nowych firm bez zabezpieczeń, ponieważ wie, jak ciężko otrzymać pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej w Polsce. Udzielając kredytu na start Ekassa daruje wiare w przyszłość udanej przedsiębiorczości!

kredyt dla firmy na start - ekassa

Czym jest kredyt na rozwój firmy?

Prowadzenie własnej firmy wymaga nieustannego inwestowania w jej rozwój. Problemem może być niewystarczający fundusz środków przedsiębiorstwa na przeznaczenie ich na cele rozwojowe. Wtedy często przedsiębiorca podejmuje decyzje o dołożeniu do takiego funduszu swoich prywatnych środków finansowych i/lub odłożyć plany rozwojowe na miesięcy. Serwis Ekasa oferuje dogodne wyjście z sytuacji – dostępne pożyczki na rozwój firmy! Co pozwoli Ci nie odkładać powiększenie twojej firmy lub zakup potrzebnego sprzętu pracy.

kredyt dla firm na start - ekassa
ekassa - kredyty na otwarcie firmy

Kto może skorzystać się z usługi
na rozwój biznesu?

Każdy przedsiębiorca, który prowadzi aktywnie swoją działalność gospodarczą oraz ma na celu zainwestować pozyskane pieniędzy na cele rozwojowe. Składając wniosek w serwisie Ekassa może otrzymać daną pożyczkę z dogodnym dla niego okresem spłaty, wysokością raty oraz terminem spłaty pożyczki.

ekassa - kredyty dla firm na start

Kredyt dla nowych firma na start - najczęstsze pytania:

Czy mogę otrzymać kredyt na start bez biznes planu?

Dla wielu kredytodawców kluczowym dokumentem jest właśnie biznesplan, który pokazuje nie tylko to, jaki pomysł ma przedsiębiorca na swoją działalność, ale także to, jakie zyski może mu ona przynieść. W przypadku gdy biznesplanu nie ma, serwis Ekassa szuka kredytodawców z ofertami, w których biznesplan w celu otrzymania kredytu nie jest obowiązkowy.

Czy otrzymam kredyt od pierwszego dnia działalności?

Tak, składając wniosek w Ekassa możesz ubiegać o kredyt nie tylko od pierwszego dnia działalności, a i przed założeniem własnej działalności gospodarczej.

Na jaki okres mogę ubiegać o kredyt dla nowych firm online?

W serwisie Ekassa składając wniosek możesz wybrać dogodny dla ciebie termin kredytowania już od 6 miesięcy i do 4 lat.

Wybierz swój kredyt

kredyty na działalność gospodarczą
Kredyt na działalność gospodarczą
kredyt dla nowych firm
Kredyt dla nowych firm
pożyczka na rozwój firmy
Kredyt na rozwój firmy
kredyty pomostowe
Kredyt pomostowy
pożyczki dla małych firm
Kredyt dla małych firm