O nas

Nasze wartości to prostota, szybkość oraz obsługa oparta na ludzkich relacjach i dla dobra ludzi. Pozwól sobie na wydatki dziś, a my obliczymy komfortową kwotę do spłaty. Jesteśmy przekonani, że dostęp do kredytów podniesie jakość życia każdego z nas. Ekonomiści z pewnością się z nami zgodzą 😉

Ekassa została stworzona, aby zmienić finansowanie potrzeb osobistych. Dzisiaj uzyskanie kredytu to albo złożony i czasochłonny proces bankowy, albo ryzykowna ścieżka z możliwością skierowania sprawy do windykacji, a nawet brak dostępu do środków finansowych.

Liczby o nas

Wasza ocena to 4.1 na 5

Wasza ocena to 4.1 na 5


60 000+

klientów, którzy skorzystali
z naszych usług

około

1000

wniosków o kredyty
oceniamy codziennie

Nasza misja to zapewnić, aby Twój kredyt był:

Łatwy – wypełnij wniosek, pijąc swoją ulubioną kawę, ponieważ pytań jest niewiele i są one jasne

Szybki – otrzymaj decyzję w ciągu kilku minut

Dostępny – dzięki technologii udzielimy Ci kredytu, nawet jeśli Twój bank odmówił Ci, lub wymagał od Ciebie zastawu lub poręczycieli

Przejrzysty i Zrozumiały – bez ukrytych opłat lub kar

Od pomysłu do realizacji

Pomysł stworzenia Ekassy powstał w 2014 roku, gdy opracowywaliśmy usługi dla banków. Zauważyliśmy, że większość klientów napotyka trudności w uzyskaniu dostępu do kredytów ze względu na kwestie związane z wiekiem i doświadczeniem.

Mimo dużej liczby banków kredytowanie nadal pozostaje złożonym, papierowym i długotrwałym procesem.

Dlatego postanowiliśmy ułatwić ludziom dostęp do kredytów i w tym celu stworzyliśmy Ekassę - bez archaicznych kolejek, nieprzyjemnych kasjerek bankowych i "góry" papierów.

Od tego czasu, naszym celem jest, aby dostęp do kredytów był prosty i zrozumiały, ponieważ uważamy, że biura informacji kredytowej nie zapewniają rzetelnej oceny zdolności kredytowej.
Nasza historia

Od 2014 roku szukamy możliwości oferowania dostępu do kredytów osobom, z którymi banki nie chcą współpracować

W 2016 roku udzieliliśmy pierwszego kredytu klientowi, któremu w bankach wielokrotnie odmawiano

W 2017 roku Ekassa zajęła pierwsze miejsce w rankingu Finrada.pl „Najbardziej dostępne rozwiązania kredytowe w Polsce”

W 2022 roku uruchomiliśmy produkt EKASSA PRZEDSIĘBIORCZA, który umożliwia dostęp do kredytów dla nowo powstałych przedsiębiorców

W 2023 roku udostępniliśmy możliwość spłaty kredytów w terminie do 3 lat

Ekassa – to nie tylko proste i szybkie kredytowanie, Ekassa – to także doradca finansowy. Oprócz udzielania pożyczek stawiamy na edukację finansową dla ludzi. Rozwijamy blog edukacyjny z materiałami dotyczącymi zarządzania finansami osobistymi, umiejętności zarządzania finansami, prewencji oszustw finansowych i możliwości oszczędzania.


Chcemy, aby ludzie mieli dostęp do kredytów za uczciwą opłatą.

Chcemy udzielać pożyczek ludziom, którzy je spłacają.

Uważamy, że niespłacone pożyczki to nasz błąd, a nie praca windykatorów.
W czym tkwi nasz sekret

Wszystko jest proste – jesteśmy tacy sami jak inni ludzie: wśród nas są młodzi ludzie bez historii kredytowej i ludzie, którzy z różnych powodów mieli pewne długi. Nie uważamy, że nasze błędy z przeszłości powinny ograniczać nam dostęp do kredytów. Pracując nad dostępem do kredytów, robimy to dla wszystkich ludzi podobnych do nas.

Zawsze chętnie przyjmujemy Państwa opinie i doceniamy Państwa uwagi.

W naszym dziale obsługi klienta pracują ludzie, a nie operatorzy. Inspirujemy się książką „Skarga to prezent” (Complaint Is a Gift by Janelle Barlow, Claus Moller) i tworzymy nasz serwis według jej przykładu.

Obecnie Ekassa oferuje dwa produkty: