Konkurs wiosenny "Weź pożyczkę i wygraj kupon o wartości 2000 zł w RTV EURO AGD"!

Konkurs wiosenny "Weź pożyczkę i wygraj kupon o wartości 2000 zł w RTV EURO AGD"!

Czy marzysz o nowym sprzęcie elektronicznym? Teraz masz szansę zdobyć kupon o wartości 2000 zł do wykorzystania w RTV EURO AGD!

Warunki konkursu, jak zawsze są proste. Należy wykonać zaledwie kilka kroków: 

1. Weź pożyczkę w Ekassa w okresie od 6 do 21 marca 2024 roku. Możesz szybko i łatwo zrealizować swoje plany zakupowe, a jednocześnie wziąć udział w naszym ekscytującym konkursie.

Weź pożyczkę

2. Odpowiedz na pytanie: "Co przynosi Ci codziennie radość?". Chcemy poznać Twoje źródło szczęścia i radości, które sprawiają, że każdy dzień jest wyjątkowy.

3. Wyślij swoją odpowiedź na adres emailowy info@ekassa.pl. Podziel się swoimi myślami i uczuciami, aby móc wziąć udział w konkursie!

Nie przegap okazji na dodatkowe środki na zakupy! Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konkursie, abyś mógł cieszyć się nagrodą i spełnić swoje marzenia technologiczne! Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 6 kwietnia.


🎁 Nie czekaj dłużej, weź pożyczkę w okresie od 6 do 21 marca 2024 roku, zgarnij szansę na wygraną i rozkoszuj się nowymi urządzeniami z RTV EURO AGD i Ekassą! Zwycięzcа zostanie wybrany przez jury wyznaczone przez firmę Ekassa na podstawie merytorycznej oceny odpowiedzi przesłanych przez uczestników. 

Weź pożyczkę

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni obywatele Polski. Udział w konkursie wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe oznacza akceptację postanowień niniejszych Regulaminów.

Karolina Hutnitska
- Ekassa

Polecamy do przeczytania