Konkurs walentynkowy “Weź pożyczkę i wygraj voucher do spa dla dwojga”

Konkurs walentynkowy “Weź pożyczkę i wygraj voucher do spa dla dwojga”

Zbliżające się Walentynki to doskonała okazja, aby podzielić się miłością i docenić bliskie relacje. W ramach konkursu "Weź pożyczkę i wygraj voucher do spa dla dwojga". Wygrana to kupon na romantyczne zabiegi spa dla Ciebie i  bliskiej osoby w Thai Bali Spa- największa sieć masaży orientalnych w Polsce.

Jak wziąć udział:

 

🎁 Pamiętaj! Aby wziąć udział w konkursie i wygrać kupon do spa, musisz złożyć wniosek oraz otrzymać pożyczkę od Ekassa w okresie od 8 do 22 lutego 2024 r.

Najbardziej inspirujące odpowiedzi zostaną nagrodzone kuponem na romantyczne zabiegi spa dla dwojga w Thai Bali Spa. Nagroda obejmuje relaksacyjne sesje spa, które umożliwią Wam wspólne chwile odprężenia i zacieśnienia więzi.

8 marca: Ogłoszenie zwycięzcy/zwyciężczyni konkursu.

Zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi wartościami i marzeniami z okazji Walentynek. Bądźcie kreatywni i niech wasze serce poprowadzi szczęście!

Weź pożyczkę

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni obywatele Polski. Udział w konkursie wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe oznacza akceptację postanowień niniejszych Regulaminów.

Karolina Hutnitska
- Ekassa

Polecamy do przeczytania