Nowa usługa od Ekassa: Do 30 000 złotych na 36 miesięcy – prosto i szybko!

Nowa usługa od Ekassa: Do 30 000 złotych na 36 miesięcy – prosto i szybko!

30 000 zł z terminem do 36 miesięcy w 3 kroki? Czy to możliwe?

Teraz – Tak! 🔥

Innowacyjna platforma pożyczek online Ekassa robi duży krok w kierunku klientów i wprowadza nowy unikalny produkt – długoterminowe pożyczki dla osób fizycznych EKASSA OSOBISTA!

W zeszłym roku przeprowadziliśmy rebranding i od tego czasu skutecznie finansujemy przedsiębiorców indywidualnych. Pomogliśmy tysiącom naszych klientów osiągnąć niesamowite sukcesy w biznesie, wszystko dzięki szybkim decyzjom, indywidualnemu podejściu, przejrzystym warunkom oraz jasnym harmonogramem płatności, które są tak ważne dla każdego przedsiębiorcy, zwłaszcza na początku jego działalności.

Z dumą możemy powiedzieć, że w tym roku wspieraliśmy tysiące przedstawicieli małego biznesu, pomagając im wejść na stabilną drogę rozwoju, rozszerzyć swoje usługi, kupić niezbędny sprzęt i oprogramowanie do prowadzenia działalności.

A teraz, w odpowiedzi na liczne prośby oraz bazując na badaniach, które przeprowadziliśmy, rozszerzamy ofertę produktów na platformie Ekassa. Wprowadzamy EKASSA OSOBISTA  szybkie długoterminowe pożyczki dla osób fizycznych bez ukrytych opłat i nadpłat.

Ekassa, będąc polskim projektem międzynarodowej firmy fintech TAMGA, od wielu lat przestrzega zasad odpowiedzialnego udzielenia pożyczek i troszczy się o swoich klientów. Według ekspertów z Forbes, nasze coroczne inicjatywy przynoszą pozytywne efekty dla finansowego dobrostanu obywateli Polski i wspierają rozwój gospodarczy kraju. Nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi były maksymalnie korzystne dla klientów, a oferowane produkty finansowe – przystępne i zrozumiałe.

Zaczynając od 15.11.2023, usługi długoterminowych pożyczek są dostępne również dla osób fizycznych! W pełni wam ufamy i nie wymagamy ani dokumentów, ani zastawów! Co więcej – dwie nasze usługi EKASSA OSOBISTA i EKASSA PRZEDSIĘBIORCA są dostępne na jednej stronie internetowej oraz w ramach jednej platformy. Zadbaliśmy o to, by nasza nowa propozycja była idealnie dostosowana do waszych potrzeb – jasna i korzystna. Jesteśmy zawsze do waszej dyspozycji, gotowi udzielić wsparcia finansowego, zapewnić profesjonalne konsultacje oraz przedstawić warunki najlepiej dopasowane do twoich oczekiwań!

Od dzisiaj masz możliwość uzyskania pożyczki EKASSA OSOBISTA z przejrzystymi warunkami udzielenia pożyczki, bez ukrytych opłat i nadpłat, na cele osobiste do kwoty 30 000 zł z terminem do 36 miesięcy. Wszystko to załatwisz w 3 prostych krokach!

Czytaj również:  Ranking 2023: Ekassa – najlepsza oferta kredytowa dla osób fizycznych

Czym jest nowa usługa EKASSA OSOBISTA i dla kogo może być przydatna?

Nowa usługa od Ekassa będzie przydatna dla każdego klienta: na małe i duże wydatki bez zbędnych problemów i papierkowej roboty, na zaplanowane i nieoczekiwane wydatki.

Z długoterminową pożyczką od Ekassa twoje możliwości stają się szersze:

To tylko niektóre z rzeczy, na które możesz sobie pozwolić, a Ekassa zadba o stronę finansową. Dlaczego odkładać na później to, co możesz zacząć już dzisiaj? ☺️

Rozpocznij realizację swoich planów i potrzeb już dzisiaj – Ekassa jest zawsze obok.

Weź pożyczkę!

Jak skorzystać z usługi? Proces składania wniosku o pożyczkę jest krótki i zrozumiały.

KROK 1 Przejdź na stronę główną Ekassa. W sekcji "EKASSA OSOBISTA" przejdź przez prosty i krótki proces składania wniosku.

KROK 2 Wybierz kwotę i okres spłaty, a następnie kliknij “Weź pożyczkę”.

KROK 3 Wypełnij informacje w krótkim wniosku.

To wszystko! Czekaj na wynik. Pieniądze wpłyną na twoje konto w najbliższym czasie.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj –> Jak to działa?

Z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie udzielenia pożyczek Ekassa wciąż pozostaje wiarygodnym partnerem dla tysięcy klientów w Polsce, oferując szybką i wysokiej jakości wsparcie finansowe dla osób fizycznych i małych przedsiębiorców.

Czytaj również:  Zarządzanie płynnością finansową - Jak unikać deficytu gotówki z Ekassa

Nowe możliwości – nowe horyzonty! 🚀

Ekassa – szybki wniosek o pożyczkę online w dowolnym czasie 🤗

Weź pożyczkę!

Halyna Durda
- Ekassa

Polecamy do przeczytania